Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Kuralları
#1
Exclamation 
1. Forum'da siyasi içerikli yazı, siyasi propaganda, dini içerikli mesajlar, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını ya da üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz.

2. Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun Forum'da mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için Forum'un arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz.

3. Yöneticiler her yazılan mesajı yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

4.Mesaj yazarken tamamını büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için yazılarınızı kesinlikle tamamını büyük harf kullanarak yazmayınız.

5. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçilmesi gerekmektedir. (yardım, lütfen, kişiye özel gibi başlıklar uyarı yapılmaksızın silinebilir)

6. Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.

7. Üye olurken ahlaksız isim seçmek,başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk sabuk kullanıcı adları seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar yazmak, reklâm yapmak ve yasaktır.Tespiti halinde ilgili kişiler forumdan uzaklaştırılacaktır.

8. Resim olarak din,politika,örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz.

9. Forum ve Oturum Yöneticilerinde kural dışı mail veya mesaj bırakmak kesinlikle yasaktır.

10. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazılarında silinmesi veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz.
 
11. Forum Yönetimi, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajlarını siler ve forum'a girişini yasaklar. Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla e-posta adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda forum ile ilişkisi kesilir.Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar,başkası kullanır ve kural dışı yazı tespit edilirse forumdan uzaklaştırılırlar.

12. Bu forum gönüllü ve amatör katılım anlayışıyla Profesyonel Kişiler tarafından fikir alışverişinde bulunulması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir.
 
13. Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek forum'un veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.
 
14. Forum kurallarına uymayan katılımcıların forum'a yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabilir.
 
15. Forum'un resmi dili Türkçe'dir,alternatif olarak uluslararası konuşulan dil olan İngilizce'de kullanılabilir.
 
16. Kullanıcılar forum içerisinde bir bölüme yazı yazarlarken herhangi bir markayı veya firmayı olduğundan daha üstün gösteremeyeceği gibi aynı şekilde aşağılayamazlar.
 
17. Firmalar veya Yayıncı Kuruluşlar ile ilgili fikirlerinizi nezaket kuralları çerçevesinde yazmalısınız, Hakaret veya kin dolu yazılar tarafımızdan engellenir. Yayıncı kuruluşların uyguladığı politikayı lütfen eleştirmeyin! Ayrıca Yerli Platformlar alanı sadece teknik sorunlar ve yayın akışları için kullanılacaktır.
 
18. Firmalarla bağlantılı olan bayii konumundaki üyelerde bu kapsamda reklam veya ilgili olduğu firmayı yüceltecek şeylerde yazamayacakları gibi, ilgisinin olmadığı başka firmalar veya markalar ile ilgili aşağılayıcı şekilde yazı yazamazlar.
 
19. Kişisel tartışma şekline dönüşen konular derhal kapatılır. Kapatılan konular ile ilgili Özel Mesaj veya Mail atılmamasını rica ederiz.
 
20. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklâm mahiyetinde yazılar YASAKTIR. Bu şekilde davranan üyelerin üyelikleri silinecektir!
 
21. Üyelerin verdiği adreslerde bulunan dosyalar veya resimler üyelik gerektirecek şekilde ise ve kullanıcılar üye olmadan bu bilgileri alamıyorsa ilgili linkler kural dışı değerlendirilir ve kaldırılabilir! Ayrıca verilen linklerde kullanıcıları sıkıntıya sokacak şekilde script barındıran siteler görülen lüzum üzerine kaldırılabilir.
 
22. Forum üzerindeki Email veya PM (ÖM) sitemini kullanarak ASLA ticari çıkar amaçlı mesaj GÖNDERİLEMEZ.Yönetim ticari olarak kullanım veya kural dışı kullanıma yönelik şikayet aldığı veya gerekli gördüğü durumlarda PM'leri (Özel Mesajları) okuma hakkına sahiptir.
 
23. Üyelerin Forum içine yazdığı bilgiler yada link verdiği dosyalar kullanıcıyı zor durumda bırakacak yada cihazlar için tehlike arz edecek bilgi veya dosyalar ise,ÜYE mutlak surette uyarı yazısı yazmak zorundadır !!!
 
24. Jenerik isimler (firma adı, marka vs.) kullanıcı adı olarak seçildiğinde ilgili firma çalışanı olmalıdır.Yada firmanın bilgisinin olması gereklidir.İlgili firmadan yada ilgili kişiden itiraz gelirse kullanıcı adınızı değiştirmeniz forum yönetimi tarafından istenebilir.
 
25. Forum içerisinde +18 içerikler - illegal oyun, uygulama, Tema, film, mp3, warez, crack vermek, bu tür içeriklerin bulunduğu sitelere link vermek ve konu olarak açmak kesinlikle yasaktır !
 
26. Herhangi bir alanda kişileri, kurumları, kuruluşları veya devlet'i küçük düşürecek resim,yazı,alıntı vb. şeyler kesinlikle yasaktır.Bu gibi durumlarda uyarı yapmadan üyeyi forumdan silme hakkına sahibiz.

27. Forumda yazılan içeriklerden yasal olarak yazıyı yazan kişi sorumludur,Turkdevs.com yönetimi, üyelerinin mesaj içeriklerinden dolayı yasal olarak sorumlu tutulamaz.Her mesajın içeriğinden mesajı yazan kişi sorumludur,Turkdevs.com hiçbir şekilde mesuliyet kabul etmez.


28. Herhangi bir konuya konu ile ilgili olmayan bir şeyi yazmak, konu ile ilgisi olmayan soru sormak kesinlikle yasaktır.

29. Geliştiricilere baskı yapmak, gereksiz soru sormak kesinlikle yasaktır.

30. Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir.Kullanıcıların ben görmedim okumadım deme hakları yoktur.
Türkiye'nin ilk Bios forumu - Bios Depo

  • Sitemizdeki içeriğin kullanımdan doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
  • Sitemizdeki bioslar çalışan anakartlardan kopyalanmış ya da orjinal bios dosyalarıdır. 
  • Aynı modelin bir çok biosu mevcut olabilir.Anahtar Kelimeler

Forum Kuralları, Forum Kuralları indir, Forum Kuralları Videosu, Forum Kuralları download, Forum Kuralları indir, Forum Kuralları Yükle, Forum Kuralları Hakkında, Forum Kuralları nedir, Forum Kuralları Free indir, Forum Kuralları biosu, Forum Kuralları download


Anahtar Kelimeler

Forum Kuralları, Forum Kuralları indir, Forum Kuralları Videosu, Forum Kuralları download, Forum Kuralları indir, Forum Kuralları Yükle, Forum Kuralları Hakkında, Forum Kuralları nedir, Forum Kuralları Free indir, Forum Kuralları biosu, Forum Kuralları download


Anahtar Kelimeler

Forum Kuralları, Forum Kuralları indir, Forum Kuralları Videosu, Forum Kuralları download, Forum Kuralları indir, Forum Kuralları Yükle, Forum Kuralları Hakkında, Forum Kuralları nedir, Forum Kuralları Free indir, Forum Kuralları biosu, Forum Kuralları downloadForum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)
Yandex.Metrica


© 2015-2018 Bios Depo - Bios Depo Arşivi - Sitemizdeki Bioslar Çalışan Anakartlardan Yedeklenmiştir.
© 2015-2018 Bios Depo - Bios Depo Archive - The Bios On Out Site Have Been Backed Up From The Working MainBoards.

Notebook yedek parça, Laptop Yedek Parça, Alt kasa, Üst Kasa, Bakır soğutucu, Data Kablosu, Ekran Arka kapak, Cover, Bezel

Notebook Anakart, Laptop Anakart, Asus Anakart, Asus Anakart, Casper Anakart, Dell Anakart, Lenovo Anakart, Samsung Anakart, Toshiba Anakart